Filmowanie z drona Olkusz

Filmowanie z drona Olkusz
+

Prowadzisz działalność w branży budowlanej i zastanawiasz się, jak ciekawie zareklamować swoją firmę? A może potrzebujesz materiałów wideo, które w atrakcyjny sposób przedstawiałyby postępy prac czy gotowe realizacje, np. dla inwestorów? Wyjaśniamy, jak wygląda filmowanie z drona w Olkuszu i dlaczego warto skorzystać z takiej usługi!

Zespół specjalistów przygotuje dla Ciebie nagrania wideo, na których w możliwie najbardziej estetyczny sposób uchwycą gotowe budynki, tereny inwestycyjne, place budowy itp. Szukałeś właśnie takiego wykonawcy? Dowiedz się, jak realizujemy filmowanie z drona Olkusz!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Filmowanie dronem w Olkuszu

Inwestycja w filmowanie dronem w Olkuszu pozwala uzyskać niezwykle przydatne nagrania, które można wykorzystać w wielu różnych okolicznościach. Latające urządzenie pozwala w pełni objąć ogromne obiekty, a do tego dynamiczne wideo skutecznie przykuwa uwagę i zapada w pamięć, ponieważ jest wyjątkowo efektowne. Doskonale sprawdzi się jako materiał reklamowy, np. na stronę internetową czy jako element spotu. Można dodać je też do interaktywnego portfolio firmy.

W ramach filmowania dronem w Olkuszu jesteśmy w stanie przygotować też nagrania o charakterze informacyjnym. Będą idealne np. jako załącznik do prezentacji dla inwestora albo sprawozdania z postępów prac.

Filmowanie z drona w okolicach Olkusza

Filmowanie z drona w okolicach Olkusza to wieloetapowy proces, który może trwać od kilku dni, do nawet kilku miesięcy. Przez cały czas pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem, by doprecyzować wszystkie szczegóły. Chętnie służymy radą oraz podpowiadamy, jak najlepiej zrealizować nagranie. Jeśli zaś istnieje już jakaś wizja, pomagamy odpowiednio ją zrealizować.

Filmowaniem z drona w okolicach Olkusza zajmuje się grupa doświadczonych specjalistów, posługujących się nowoczesnym sprzętem. Posiadamy kamery nagrywające w Full HD oraz niezwykle skuteczne gimbale, perfekcyjnie stabilizujące obraz. W cenie usługi wideo jest poddawane obróbce i montażowi. Oddajemy gotowy plik, który można umieścić w internecie, załączyć do maila/prezentacji itp.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Gdzie szukać specjalistów w Olkuszu?

Właśnie zastanawiałeś się, gdzie szukać specjalistów w Olkuszu, którzy kompleksowo zrealizują dla Twojej firmy nagranie z drona? Doskonale trafiłeś! Build-Lapse specjalizuje się we współpracy z przedsiębiorcami z branży budowlanej. Gwarantujemy indywidualne podejście, a do tego przystępne stawki i darmową wstępną wycenę. Jesteśmy w stanie przygotować nie tylko klasyczne wideo, ale też niezwykłe animacje poklatkowe typu time-lapse i hiper-lapse, a także panoramy czy interaktywne zdjęcia 360.

Posiadamy również oddziały w innych miastach, m.in. realizujemy filmowanie z drona Kraków, a także w innych regionach, m.in. filmowanie z drona Warszawa. Zależy Ci na tym, by Twoja firma była postrzegana jako nowoczesna oraz godna zaufania? Przyciągnij uwagę klientów i inwestorów. Zamów filmowanie z drona Olkusz!