Filmy poklatkowe Katowice

Filmy poklatkowe Katowice
+

Prowadzisz firmę w sektorze budowlanym? Jeśli chcesz w oryginalny, nowoczesny i atrakcyjny sposób reklamować swoją działalność, koniecznie powinieneś zainwestować w filmy poklatkowe Katowice. Wyjaśniamy jakie korzyści daje zamówienie takich realizacji!

Od momentu wynalezienia aparatu stosowano najróżniejsze techniki, umożliwiające uzyskanie zachwycających efektów. Współcześnie nagrania można swobodnie przerabiać za pomocą komputerów. Dzięki rozwojowi techniki da się zarejestrować niemalże wszystko, nawet upływ czasu i długotrwałe procesy. Filmy poklatkowe Katowice w najbardziej bezpośredni sposób przedstawią realizacje Twojej firmy. Sprawdź, jak można wykorzystać takie materiały!

Timelapse Katowice

Timelapse, czyli technika poklatkowa to metoda z pogranicza fotografii, filmu i animacji. Polega na wykonywaniu tysięcy zdjęć w równych odstępach czasowych, a potem połączeniu ich w płynne nagranie wideo. W ten sposób można atrakcyjnie przedstawić długotrwałe procesy nawet w formie kilkuminutowego filmu!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Timelapse Katowice to świetny sposób na reklamę firmy budowlanej. Z pomocą tej techniki można w jak najbardziej efektowny i estetyczny sposób przedstawić proces powstawania przykładowej realizacji. Taki film można dołączyć do portfolio, zamieścić na stronie, przedstawić potencjalnemu inwestorowi itp. Świetnie sprawdzi się także jako element spotu reklamowego, animowane zdjęcie w tle na portalach społecznościowych itp.

Timelapse budowlany Katowice

Timelapse budowlany Katowice zawsze robi ogromne wrażenie na odbiorcach. Z punktu marketingowego prezentowanie takiego filmu to świetne posunięcie – klient czy kontrahent staje się jakby świadkiem pracy Twojej firmy, a efekt „przyspieszenia” podświadomie sprawia, że Twoje usługi od razu będą wydawać mu się sprawne i profesjonalne. Wykorzystanie takiego nowoczesnego, modnego rozwiązania ma też wpływ na wizerunek firmy, która prezentuje się jako postępowa i chętnie korzystająca z najnowszych rozwiązań.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Build-lapse przez wiele miesięcy będzie rejestrować postępy na placu budowy. Po jej ukończeniu wyselekcjonujemy najlepsze zdjęcia, po czym profesjonalnie zmontujemy je w atrakcyjny film o długości od kilku do kilkunastu minut. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj w artykule “Timelapse z budowy“.

Gdzie zamówić film poklatkowy w Katowicach

Jeśli dotychczas zastanawiałeś się, gdzie zamówić film poklatkowy w Katowicach, doskonale trafiłeś! Build-lapse oferuje najlepszej jakości usługi i korzystne ceny. Ponieważ każde zlecenie jest inne, ustalamy zapłatę za realizację po indywidualnych ustaleniach z klientem. Wstępną wycenę można uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Build-lapse działa także w innych miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku.

Filmy poklatkowe Katowice to świetny sposób na skuteczny marketing oraz poprawę wizerunku firmy. Zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się z nami, by uzyskać wstępną wycenę! Zaprezentuj działalność Twojej firmy w najlepszy sposób!