Timelapse budowlany

Timelapse budowlany
+

Prowadzisz przedsiębiorstwo związane z budownictwem lub infrastrukturą? Rozwój technologii umożliwia coraz atrakcyjniejsze prezentowanie wyników działań Twojej firmy w celach marketingowych i nie tylko. Przekonaj się, jakie korzyści może dać Ci inwestycja w timelapse budowlany!

Drony zrewolucjonizowały przemysł filmowy. Dzięki tym niewielkim, sprytnym urządzeniom można w prosty sposób uzyskać zapierające dech w piersiach materiały. Nagrania wykonane i zmontowane przez specjalistów to idealne narzędzie marketingowe. Zrealizowanie takich materiałów w technice poklatkowej wywiera duże wrażenie na inwestorach oraz klientach. Sprawdź dlaczego warto zamówić timelapse budowlany!

Filmy poklatkowe z procesów budowlanych

Filmy wykonane techniką poklatkową (ang. timelapse – dosłownie „upływ czasu”) są idealne do uwieczniania długotrwałych procesów. Ta metoda montażu jest już znana od lat i chętnie wykorzystywana w filmach, teledyskach, spotach reklamowych itp. W Internecie od kilku lat popularne są też nagrania na których pokazuje się np. przebieg ciąży, proces odrastania brody, dorastanie pupila itp.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Takie filmy są niezwykle efektowne. Ponieważ budowa również jest długotrwałym procesem, zarejestrowanie postępujących prac pozwala w najbardziej sugestywny sposób zaprezentować działalność Twojej firmy. Filmy poklatkowe z procesów budowlanych od razu przykuwają uwagę i zawsze spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem. Z pomocą latającego drona da się objąć aparatem nawet ogromny plac, z najróżniejszych perspektyw.

Tak nakręcone i przygotowane materiały można zamieścić na stronie firmy, dołączyć do portfolio, wkomponować w spot reklamowy albo wykorzystać na wiele innych sposobów. Klienci, kontrahenci oraz inwestorzy odbiorą przedsiębiorstwo reklamujące się takimi filmami poklatkowymi z procesów budowlanych jako bardzo nowoczesne i konkretne.

Timelapse budowlany cena

Każdy projekt jest inny, więc trudno jest ustalić cennik usług. Oferujemy nie tylko nagranie materiału, ale także jego profesjonalną obróbkę i montaż. Nasze stawki są  więc indywidualnie dostosowywane do wymagań klienta. Zamawiając timelapse budowlany cena jest zawsze zależna od poziomu trudności wykonania zadania, czasu niezbędnego na realizację, długości trwania materiału itp. W celu uzyskania wstępnej wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza dostępnego na naszej stronie.

Gdzie zamówić film poklatkowy z budowy?

Jeśli zastanawiałeś się, gdzie zamówić film poklatkowy z budowy, doskonale trafiłeś! Zaufaj doświadczonym specjalistom, którzy wykonają dla Ciebie zachwycający timelapse. Dzięki takim materiałom zaprezentujesz działalność swojej firmy w najbardziej atrakcyjny, nowoczesny i modny sposób. Oczaruj swoich klientów oraz inwestorów, poprawiając wizerunek swojego przedsiębiorstwa. Przyciągnij ich uwagę, wyróżniając się spośród konkurencji!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Timelapse budowlany to doskonały sposób na promocję działalności w tej branży. Warto zainwestować w profesjonalnie wykonany, poklatkowy materiał filmowy, ponieważ stanie się on piękną wizytówką każdej firmy. Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy więcej informacji oraz odpowiemy na wszystkie pytania!