Timelapse z budowy cena

Produkcja filmów poklatkowych
+

Dzięki specjalnej technice łączącej fotografię z animacją można uzyskać spektakularne efekty. Nagrania tego typu robią bardzo dobre wrażenie na inwestorach, kontrahentach oraz klientach. Zastanawiasz się, czy zamówić wykonanie takiego filmu? Wyjaśniamy, ile wynosi cena timelapse z budowy!

Firmy budowlane starają się w coraz bardziej atrakcyjny sposób przedstawiać swoje realizacje. Duża popularnością cieszą się nagrania ukazujące w przyspieszonym tempie przebieg prac na budowie. W ten sposób przedsiębiorstwo wydaje się bardziej profesjonalne, nowoczesne i transparentne w działaniu. Chcesz zamówić film wykonany w technice poklatkowej? Dowiedz się, ile wynosi timelapse z budowy cena!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Timelapse z budowy cena

Wpisując w wyszukiwarkę frazę „timelapse z budowy cena” można uzyskać skrajnie różne dane. W praktyce trudno jest mówić o jakimkolwiek cenniku czy taryfikatorze usług tego typu, ponieważ każde zlecenie jest inne. Jeden klient będzie oczekiwał nagrania wielomiesięcznej budowy ogromnego budynku, zaś drugi będzie usatysfakcjonowany kilkusekundowym streszczeniem prac z zaledwie kilku tygodni. Z tego względu ceny ustala się indywidualnie – dopiero po oszacowaniu czasu wykonania oraz koniecznego nakładu pracy można określić, jakie koszty są brane pod uwagę.

Ile kosztuje timelapse z budowy

Ze względu na wiele różnych czynników, trudno jest określić, ile kosztuje timelapse z budowy. Największy wpływ na cenę ma czas realizacji zlecenia. Im więcej tygodni (czy nawet miesięcy) będą trwały zdjęcia, tym większe będą koszty. Kolejnym ważnym zagadnieniem jest technika wykonania. Zamontowanie kamery na maszcie czy okolicznym budynku jest tańszym rozwiązaniem niż np. wykorzystanie drona.

Po zebraniu potrzebnych materiałów trzeba je jeszcze oczywiście wyselekcjonować, obrobić i odpowiednio zmontować. Te ostatnie etapy są niezwykle ważne, dlatego również mają wpływ na ostateczną cenę. Nie każdy ma pomysł na to, jak powinna wyglądać realizacja. Wtedy konieczne jest dodatkowo stworzenie projektu czy nawet kilku jego wariantów. Wszystko zależne jest od wizji i oczekiwań klienta, więc do każdego zleceniodawcy należy podchodzić w pełni indywidualnie.

Gdzie zamówić timelapse z budowy

Jeśli właśnie szukałeś miejsca, gdzie zamówić timelapse z budowy – doskonale trafiłeś! Build-Lapse jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz zgrany zespół wykwalifikowanych specjalistów. Prowadzimy kilka oddziałów w całej Polsce, ulokowanych we: Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Katowicach. Tworzymy profesjonalne realizacje, które można z powodzeniem wykorzystać na wiele różnych sposobów, np. zamieścić na stronie firmy, opublikować na social media czy dołączyć do portfolio.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dowiedz się, jakim sprzętem dysponujemy i co możemy Ci zaproponować. Skontaktuj się z nami, by uzyskać wstępną wycenę!