Ujęcia z powietrza elementem promocji

Ujęcia z powietrza elementem promocji
+

Odpowiedni marketing ma ogromny wpływ na powodzenie firmy. Reprezentanci branż, w których konkurencja jest wyjątkowo duża, szczególnie powinni zadbać o ciekawą reklamę. Podpowiadamy, jak ujęcia z powietrza mogą być elementem promocji przedsiębiorstw z sektora budowlanego!

Współczesny rozwój technologii umożliwia prowadzenie najróżniejszych kampanii reklamowych w przestrzeni publicznej, a także wirtualnej. Firmy, które chcą być postrzegane jako nowoczesne i godne zaufania, powinny inwestować w oryginalne materiały marketingowe. Z pewnością da się do nich zaliczyć efektowne ujęcia z drona. Dowiedz się, jak można je wykorzystać!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Ujęcia z powietrza

Ujęcia z powietrza od zawsze robią niesamowite wrażenie. Przyciągają uwagę, zachwycają i od razu zapadają w pamięć. Dzięki dronom można o wiele łatwiej je tworzyć, dlatego są często wykorzystywane m.in. w branży filmowej, rozrywkowej, dziennikarskiej czy reklamowej. Wystarczy zamocować aparat/kamerę (na specjalnym stabilizatorze) do urządzenia, a następnie zdalnie nim sterując zebrać potrzebne materiały.

Do wykonania ujęć z drona potrzebny jest profesjonalny sprzęt, a także programy komputerowe. Gotowe nagrania trzeba odpowiednio obrobić oraz zmontować, jeśli chce się uzyskać profesjonalne efekty. Samego drona można bez problemu kupić, ale jego obsługa nie jest już tak łatwym zadaniem. Z tego względu rozsądniej jest po prostu skorzystać z pomocy specjalistów. W Build-Lapse zapewniamy wsparcie od samego początku do końca realizacji zlecenia.

Filmowanie z powietrza – dla kogo i po co?

Filmowanie z powietrza to usługa, z której mogą skorzystać najróżniejsze osoby i jednostki. Zamawiają je klienci indywidualni, a także instytucje oraz przedsiębiorstwa. Opcja ta jest szczególnie popularna wśród reprezentantów sektora budowlanego.

Z powierzchni ziemi trudno jest sfotografować czy nagrać ogromne obiekty, tereny inwestycyjne albo place budowy. Dzięki filmowaniu z powietrza da się uwiecznić ważne procesy, a także atrakcyjnie zaprezentować działalność firmy. Gotowe materiały można wykorzystać w formie m.in. spotu reklamowego, dodatku do portfolio na stronie internetowej, załącznika do raportu z postępu prac czy elementu prezentacji dla inwestorów.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Kompleksowe podejście do usługi

W Build-Lapse oferujemy kompleksowe podejście do usługi filmowania z drona. Zapewniamy własny sprzęt i wsparcie ze strony zespołu wykwalifikowanych fachowców. Pomagamy stworzyć idealny projekt, zbieramy materiały, a następnie odpowiednio je obrabiamy oraz montujemy. Nasi klienci otrzymują gotowe nagranie, dostosowane do ich wizji i oczekiwań. Realizujemy nie tylko klasyczne ujęcia z drona, ale też niezwykłe animacje poklatkowe time lapse/ hiper lapse, a także statyczne oraz interaktywne zdjęcia 360. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji oraz wstępną wycenę, skontaktuj się z nami! Zadzwoń na podany numer lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Ujęcia z powietrza mogą być niezwykle efektywnym elementem promocji. Szukasz ciekawego sposobu na poprawę wizerunku swojej firmy? Zaprezentuj swoją działalność z najlepszej strony!