Usługi Timelapse

Usługi Timelapse
+

Stworzenie efektownego filmu metodą poklatkową wymaga znacznie większego wkładu pracy niż standardowe zarejestrowanie obiektu zwykłą kamerą. Profesjonalnie wykonane i przygotowane materiały robią ogromne wrażenie. Wyjaśniamy na czym dokładnie polegają nasze usługi Timelapse!

Uwiecznienie przebiegu procesu budowlanego w formie poklatkowego filmu to świetna inwestycja w marketing firmy. Takie nagranie wygląda naprawdę spektakularnie, więc można z powodzeniem wykorzystać je na wiele sposobów: jako element strony internetowej, część portfolio lub prezentacji zawierającej przykładowe realizacje, fragment spotu reklamowego itp. Dowiedz się jak wykonujemy nasze usługi Timelapse!

Planowanie

Pierwszym, niezwykle ważnym etapem naszej pracy jest planowanie. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta oraz przestrzenią, jaką mamy sfilmować, przystępujemy do fazy tworzenia projektu uwzględniającego przyszłe ujęcia, kadry itp. Staramy się rozplanować to w taki sposób, by zaprezentować dany obiekt w najbardziej korzystny sposób. Wszystkie nasze pomysły oczywiście konsultujemy wcześniej ze zleceniodawcą, tak by był w pełni zadowolony z efektu końcowego. Pomagamy zrealizować najśmielsze wizje, ale chętnie proponujemy także rozwiązania, które są nam znane i zostały wielokrotnie sprawdzone przez lata naszego doświadczenia. Po planowaniu oczywiście przychodzi czas na zrealizowanie ustalonego „scenariusza”.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Nagrywanie

Po oszacowaniu oraz wybraniu idealnych miejsc dla stacji timelapse i/lub trasy, jaką ma przebywać dron, kolejnym naszym krokiem jest nagrywanie. Technika poklatkowa stricte nie opiera się na nagrywaniu filmów, ale wykonywaniu serii zdjęć, które są potem płynnie łączone ze sobą. Tak uzyskane materiały nie są więc jedynie przyspieszonym nagraniem, ale czymś bardziej na kształt animacji.

Jest to technika wymagająca użycia nowoczesnego sprzętu, wieloletniego doświadczenia i niemalże artystycznego kunsztu. Zespół Build-Lapse może pochwalić się ogromną wiedzą teoretyczną oraz praktyczną z tej dziedziny. Zakończenie nagrywania nie oznacza jednak końca naszej pracy. Po tym etapie przychodzi czas na przygotowanie materiałów.

Renderowanie

Ostatnim krokiem jest renderowanie. Wykonane przez nas zdjęcia musimy na sam koniec w odpowiedni sposób obrobić i zmontować. Na życzenie klienta uwzględniamy w filmach grafiki promocyjne, logo firmy oraz inne dodatkowe elementy. Po wszystkim renderujemy i eksportujemy produkt końcowy, po czym prezentujemy efekt zleceniodawcy. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasze realizacje były jak najbardziej estetyczne wizualnie, a zarazem wystarczająco informacyjne. Najważniejsze jest dla nas, by spełnić oczekiwania naszych klientów!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Build-Lapse świadczy kompleksowe usługi Timelapse, dzięki którym uzyskuje się profesjonalne, zachwycające i skuteczne materiały promocyjne. Wstępną wycenę można uzyskać w ramach rozmowy telefonicznej lub po wypełnieniu formularza na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji!