Zdjęcia sferyczne – poznaj naszą ofertę

Zdjęcia sferyczne - poznaj naszą ofertę
+

Z pomocą profesjonalnego sprzętu można objąć obiektywem nie tylko wybrany punkt, ale też wszystko to, co znajduje się wokół aparatu. Takie fotografie robią niesamowite wrażenie, dlatego doskonale sprawdzają się w roli materiałów marketingowych, dodatków do portfolio itp. Omawiamy czym są zdjęcia sferyczne oraz jak je wykonujemy!

Klasyczne aparaty pozwalają uchwycić wyłącznie kadr znajdujący się bezpośrednio przed nim. Przez to nie zawsze w pełni oddają piękno uwiecznianego widoku. Wykonując profesjonalne panoramy można za jednym zamachem sfotografować cała okolicę. Przez to oglądające je później osoby mogą się poczuć, jakby właśnie znalazły się w danym miejscu. Dowiedz się, jak wykonujemy zdjęcia sferyczne!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Zdjęcia sferyczne z Build-Lapse

Zdjęcia sferyczne z Build-Lapse to absolutnie wyjątkowe materiały graficzne, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Panoramy pomagają korzystnie pokazać rozległe powierzchnie oraz duże obiekty, dlatego doskonale sprawdzają się podczas uwieczniania budynków, terenów inwestycyjnych, placów budowy itp. Wspaniale uzupełniają portfolio czy stronę internetową firmy, a także sprawozdania, prezentacje dla inwestorów czy spoty reklamowe.

Przy zamawianiu zdjęć sferycznych z Build-Lapse można liczyć na wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy posługują się jedynie najlepszym sprzętem. Wykonujemy fotografie z ziemi lub z lotu ptaka, ponieważ posiadamy także nowoczesne drony. Przygotowujemy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, a także interaktywne animacje 3D.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Czym są zdjęcia sferyczne?

Dla porządku wyjaśnijmy jeszcze, czym są zdjęcia sferyczne. To fotografie wykonane specjalną techniką, która pozwala objąć obszar pod kątem 360° w poziomie i 180° w pionie. Do ich zrobienia potrzebny jest profesjonalny sprzęt i statywowe głowice, które pozwalają wyeliminować błąd paralaksy (efekt niezgodności kilku obrazów tego samego obiektu obserwowanych z różnych kierunków). Gotowe fotografie mogą być prezentowane na kilka sposobów, m.in. jako ciągłe, bardzo długie zdjęcie lub interaktywna animacja, którą można dowolnie obracać.

W Build-Lapse w pełni indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, dlatego w razie potrzeby dokładnie wyjaśniamy czym są zdjęcia sferyczne oraz jak będziemy je wykonywać. Dzięki temu rozwiewamy wszelkie ewentualne niepewności i gwarantujemy najlepsze rezultaty. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by efekt końcowy w pełni był zgodny z przedstawioną nam wizją.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Ile to kosztuje?

Na koniec odpowiedzmy na kluczowe pytanie – ile to kosztuje? Nie posiadamy sztywnego cennika, ponieważ każde zlecenie jest wyjątkowe. Koszty jego wykonania są zależne od wielu czynników, m.in. tego, czy zdjęcie ma być wykonane z ziemi czy z lotu ptaka, jak duży teren musimy sfotografować albo jak mają być obrobione materiały. Z tego względu indywidualnie wyceniamy każdą realizację. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji oraz przybliżoną cenę, skontaktuj się z nami! Zadzwoń na podany numer lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie.

Zdjęcia sferyczne mogą być efektowną reklamą, przydatnym załącznikiem do dokumentacji czy po prostu wyjątkową pamiątką. Chcesz w niezwykły sposób uwiecznić działalność Twojej firmy? Postaw na nowoczesną technologię!