Ujęcia z drona

Home Ujęcia z drona
WYJĄTKOWE UJĘCIA Z POWIETRZA

Wysokiej jakości filmy z drona

Filmy z drona

Build Lapse to nowoczesne podejście do filmowania. Jedną z naszych usług jest wykonywanie nagrań video oraz zdjęć z powietrza przy użyciu profesjonalnego drona. Dron to niewielki, bezzałogowy statek powietrzny, który może odbywać lot autonomiczny lub być zdalnie sterowany poza zasięgiem wzroku. W celu wykonywania zdjęć czy nagrywania video, drony wyposażone są w różnego rodzaju sprzęt rejestrujący – aparat lub kamerę albo jedno i drugie.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Filmy z drona pozwalają zobaczyć rzeczywistość z perspektywy lotu ptaka. To szerokie pole widzenia, dzięki któremu można na ujęciach uwiecznić wiele obiektów – na przykład całą inwestycję budowy bloków mieszkalnych, hal produkcyjnych czy innych budynków. Filmy z drona dziś cieszą się popularnością jako element produkcji weselnych czy z innych wydarzeń, jednak naszą specjalnością jest dokumentowanie postępów, jakie zachodzą podczas różnych inwestycji. Poznaj naszą ofertę!

Kiedy zdecydować się na filmowanie z drona?

Filmowanie z drona to wiele możliwości. Nasza oferta kierowana jest do firm budowlanych, inwestorów, a także osób prywatnych. Zrealizowane filmy stanowią znakomitą dokumentację z przebiegu procesu budowy i umożliwiają przedstawienie efektów prac w atrakcyjny sposób. Mogą posłużyć jako relacja z placu budowy dla inwestora oddalonego o tysiące kilometrów, który wyznaje zasadę „nie uwierzę, dopóki nie zobaczę” albo jako fragment portfolio firmy budowlanej. Co więcej, wykorzystujemy także filmy z drona do filmów instruktażowych, prezentujących cały proces prac, dlatego z naszej oferty chętnie korzystają konstruktorzy i szkoleniowcy. Dla osób prywatnych filmowanie z drona może stanowić świetną pamiątkę – z budowy domu rodzinnego czy prac renowacyjnych nad nim.

Jak powstają nasze filmy z drona?

Zanim podejmiemy się zlecenia, ustalamy wszelkie szczegóły. Zależy nam, aby Klient przedstawił swoją wizję – co i dlaczego chce filmować z drona, w jakim czasie i częstotliwości oraz czemu ma ten film posłużyć. Dzięki temu możemy zaproponować atrakcyjną i najbardziej optymalną ofertę.

Ujęcia z drona pozwalają uchwycić duże budowy, na których film poklatkowy może nie dostarczyć dostatecznej ilości szczegółów. W takiej sytuacji warto zdecydować się na dodatkową opcję, ponieważ obserwacja z powietrza jest jedną z najbardziej efektownych – daje możliwość obejrzenia rzeczywistości z nowej perspektywy. W Build Lapse filmujemy z wysoka i z niska, z daleka i z bliska, co daje bardzo atrakcyjne efekty, pozwalające dostrzec wszelkie detale.

Oferowane przez nas filmy z drona są w rozdzielczościach FullHD i UltraHD. Za ich montaż nie pobieramy dodatkowych opłat, a ustalona cena dotyczy około 10 minut gotowego zmontowanego materiału video. Oczywiście czasem ten może być krótszy lub dłuższy – w zależności od potrzeb Klienta oraz materiału, jaki ma zostać zarejestrowany podczas filmowania dronem.

Zaufaj Build Lapse i zyskaj wyjątkowe ujęcia z drona

Build Lapse to bogate doświadczenie w wykonywaniu filmów z drona, filmów poklatkowych i zdjęć 360 podczas różnego typu inwestycji budowlanych. Choć wielu osobom drony kojarzą się z rekreacyjnymi ujęciami czy dokumentowaniem wydarzeń takich jak wesela, festyny czy koncerty, to warto wiedzieć, że ujęcia z drona mogą być cennym materiałem dokumentacyjnym. Za sprawą zrealizowanego przez nas filmu możesz przedstawić efekty prac na budowie, stworzyć instruktaż określonych działań czy przygotować portfolio dla swojej firmy.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Istnieje wiele możliwości współpracy z Build Lapse – wszystko zależy od potrzeb, oczekiwań i indywidualnych ustaleń z Klientem. Usługa filmowania dronem jest świadczona w formie abonamentu, zatem jeśli chcesz poznać szczegóły – skontaktuj się z nami. Zachęcamy również do kontaktu, jeśli masz pytania lub wątpliwości – odnośnie oferty, cen czy zakresu działań – z przyjemnością na nie odpowiemy i ustalimy wszelkie szczegóły!

Usługa jest świadczona w formie abonamentu, po szczegóły zapraszamy do kontaktu.