Zdjęcia 360

Home Zdjęcia 360
ZOBACZ ZDJĘCIA 360 OD BUILD LAPSE

Zdjęcia 360

Technika prezentacji otoczenia w postaci zdjęć 360 to jedna z naszych specjalności. Za pomocą nowoczesnego sprzętu wykonujemy fotografie szerokokątne, umożliwiające spojrzenie na obiekty z nowej perspektywy. Zdjęcia panoramiczne, bo do takich zaliczamy zdjęcia 360, pozwalają oglądającemu poczuć się tak, jakby znajdował się na miejscu fotografa.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Są zatem imponującymi nośnikami ogromnej ilości szczegółów, których nie oddaje zwykła fotografia. Obejmują swoim zasięgiem rozległą przestrzeń, a im lepszej jakości sprzęt, tym efekt jest jeszcze bardziej spektakularny.

Kiedy sprawdzą się zdjęcia 360?

Build Lapse to nowatorskie podejście do inwestycji, filmowania i fotografii. Staramy się połączyć biznes, pasję i wyjątkową estetykę. Przygotowaliśmy więc ofertę dedykowaną firmom realizującym różnego rodzaju przedsięwzięcia – budowy osiedli, dróg, hal i innych obiektów. Z naszą pomocą mogą stworzyć dokumentację z prowadzonych prac, która uzupełni ich portfolio, zaprezentuje w atrakcyjny sposób proces budowy, a przy okazji będzie wyjątkowym elementem komunikacji marketingowej z klientem. Za sprawą zdjęć 360 możesz bowiem zaprezentować rodzaje zrealizowanych inwestycji, przekazać standardy pracy, jakimi kieruje się firma i zarazem stworzyć profesjonalny i nowoczesny wizerunek marki. Zdjęcia 360 mogą znaleźć się w prezentacjach, mediach społecznościowych czy na stronie internetowej – przykują wzrok i z pewnością zainteresują odbiorców.

Jak wykonujemy zdjęcia 360 z budowy?

Przed każdym zleceniem ustalamy szczegóły z Klientem. Zależy nam, aby poznać specyfikę budowy, dowiedzieć się, jakie efekty chce osiągnąć Klient oraz jakie są warunki do fotografowania. Często prowadzimy regularny nadzór nad przebiegiem prac i systematycznie wykonujemy zdjęcia 360 na różnych etapach budowy – podczas przygotowania gruntu pod inwestycję, w trakcie wznoszenia konstrukcji, prac elewacyjnych i wykończeniowych, a także po oddaniu obiektu do użytku. Jednak to od Klienta zależy, jakie będzie miał oczekiwania i na jakich zdjęciach mu zależy. Każde ze zdjęć, które dostarczamy po wykonaniu zlecenia ma wysoką jakość – rozdzielczość ponad 100MP dla zdjęć z ziemi i 300MP dla zdjęć z powietrza.

Wybierz Build Lapse i zyskaj niepowtarzalne zdjęcia 360!

Jeśli szukasz firmy, która specjalizuje się w zleceniach dla firm budowlanych – świetnie trafiłeś! Build Lapse to doświadczeni eksperci, którzy na swoim koncie mają już liczne realizacje filmów poklatkowych, timelapse z budowy, filmów z drona i zdjęć 360. Wykonujemy wysokiej jakości fotografie i filmy, które świetnie uzupełniają portfolio firm budowlanych, stanowią dokumentację wykonawczą i powykonawczą z robót, a ponadto pełnią funkcję materiałów marketingowych. Wykonamy dla Ciebie wysokiej jakości zdjęcia 360 z prowadzonej inwestycji, które będą pamiątką, dokumentem, reklamą czy czymkolwiek zechcesz. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością na nie odpowiemy. Chcesz nawiązać współpracę? Czekamy na kontakt, aby ustalić szczegóły!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341