Filmowanie dronem

Produkcja filmów poklatkowych
+

Atrakcyjne nagrania wideo robią bardzo dobre wrażenie na klientach. Z tego względu coraz więcej branż stosuje je w celach marketingowych. Ich potencjał w pełni mogą wykorzystać szczególnie firmy budowlane. Wyjaśniamy jakie korzyści daje filmowanie dronem oraz ile kosztuje taka usługa!

Możliwość nagrywania obiektów z dużej wysokości pozwala stworzyć wyjątkowe ujęcia. Z pomocą drona można w najbardziej efektowny sposób przedstawić budynki, place budowy oraz inne większe obiekty czy tereny. Dowiedz się, do czego można wykorzystać takie wideo i dlaczego warto zainwestować w filmowanie dronem!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Filmowanie dronem – ile to kosztuje?

Wykonany na zamówienie film z drona pozwala w niezwykle atrakcyjny sposób przedstawić efekty działalności przedsiębiorstwa budowlanego. Można z powodzeniem wstawić go na stronę firmy, umieścić w spocie reklamowym lub dołączyć do portfolio. Wiele osób zastanawia się jednak, ile kosztuje filmowanie dronem.

Trudno jednoznacznie określić cenę takiej usługi, ponieważ każde zlecenie jest wyjątkowe. Wpływ na ostateczne koszty mają m.in. długość nagrania, warunki, w jakich ma zostać wykonane, a także metoda obróbki i montażu. Każde zlecenie wycenia się osobno, ponieważ jest dostosowane do wymagań oraz wizji klienta.

Inwestycja w takie wideo jest niezwykle opłacalna, ponieważ można wykorzystać je wiele marketingowych sposób. Doskonale sprawdzi się też podczas spotkań z inwestorami lub kontrahentami. Dzięki filmowaniu z drona zwiększa się szanse na duży zysk, ponieważ takie materiały znacznie poprawiają wizerunek firmy.

Profesjonalne filmowanie z drona

Profesjonalne filmowanie z drona pozwala uzyskać zachwycające efekty. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu oraz doświadczeniu wykwalifikowanych pracowników końcowe wideo w pełni odpowiada oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał może być zbierany przez jeden dzień, ale też przez kilka tygodni czy nawet miesięcy.

Dostosowujemy się do wizji zleceniodawcy, starając się spełnić jego wszystkie wymagania. W razie, gdy klient nie wie, jak dokładnie miałoby wyglądać nagranie, wspólnie tworzymy jego projekt i proponujemy ciekawe, sprawdzone rozwiązania. Więcej na temat profesjonalnego filmowania z drona możesz przeczytać na: http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona/.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Gdzie zamówić filmowanie dronem?

Jeśli dotychczas zastanawiałeś się, gdzie zamówić filmowanie dronem, doskonale trafiłeś! Build-Lapse jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy setki profesjonalnych nagrań w różnych technikach, które zostały wykorzystywane do rozmaitych celów. By uzyskać więcej informacji lub wstępną wycenę skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów:

Filmowanie dronem jest świetnym sposobem na zdobycie wyjątkowych materiałów marketingowych. Zainwestuj w tę profesjonalną usługę, by móc atrakcyjnie przedstawić działalność swojej firmy. Zaprezentuj się jako nowoczesny przedsiębiorca!