Zdjęcia i filmy z powietrza – postaw na specjalistów

Zdjęcia i filmy z powietrza postaw na specjalistów
+

Fotografie oraz nagrania wideo wykonane z lotu ptaka robią niesamowite wrażenie. Z tego względu często są używane w celach reklamowych. Z materiałów tego typu w szczególności korzystają przedsiębiorcy z branży budowlanej. Wyjaśniamy, dlaczego warto zamówić zdjęcia i filmy z powietrza wykonane przez zespół specjalistów!

Wielkie budynki czy rozległe tereny trudno jest korzystnie ująć obiektywem z powierzchni ziemi. Z pomocą latającego drona da się jednak zebrać niezwykle efektowne materiały. Dowiedz się, do czego możesz wykorzystać profesjonalne zdjęcia i filmy z powietrza!

1. Zdjęcia z powietrza
2. Profesjonalne zdjęcia i filmy z powietrza – dlaczego warto?
3. Robienie zdjęć i filmowanie z powietrza z Build-Lapse

Zdjęcia z powietrza

Zdjęcia z powietrza potrafią zaprzeć dech w piersiach. Dawniej do ich wykonania potrzebny był helikopter, samolot, wysoki wysięgnik albo inny, trudnodostępny sprzęt. Z tego względu takie ujęcia były widywane na co dzień jedynie w filmach i teledyskach. Współcześnie dzięki ogólnodostępnym dronom można o wiele łatwiej stworzyć fotografie oraz nagrania z perspektywy lotu ptaka.

Ze zdjęć z powietrza często korzystają przedstawiciele branży budowlanej. Doskonale sprawdzają się w roli materiałów marketingowych – warto m.in. zamieścić je na stronie internetowej, w portfolio czy w spocie reklamowym. Jak najbardziej można dodać je też np. do raportu czy prezentacji. Pozwalają w pełnej okazałości pokazać gotowy/powstający/remontowany budynek, plac budowy, teren pod inwestycje itp.

Profesjonalne zdjęcia i filmy z powietrza – dlaczego warto?

Profesjonalne zdjęcia i filmy z powietrza są wykonane przez specjalistów, którzy dysponują najnowocześniejszym sprzętem. Można na własną rękę wypożyczyć czy kupić drona z kamerą, ale na pewno nie uzyska się tak dobrych efektów. Wieloletnie doświadczenie profesjonalistów sprawia, że nagrania/fotografie są wykonywane po prostu szybciej i lepiej.

Przy okazji zamawiania profesjonalnych zdjęć i filmów z powietrza można także poprosić o pomoc w kwestii tego, jak takie materiały mają w ogóle wyglądać. Nie każdy ma od razu jasno ustaloną wizję, jak najlepiej uchwycić dany obiekt czy obszar. Odpowiednie wyczucie i wysoko rozwinięta tzw. inteligencja wizualno-przestrzenna fachowców pozwala w pełni oddać rzeczywistość oraz wzmocnić przekaz, np. podkreślając piękno i monumentalność budynku.

Robienie zdjęć i filmowanie z powietrza z Build-Lapse

Robienie zdjęć i filmowanie z powietrza z Build-Lapse to sama przyjemność. W pełni indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie realizacji. Nie tylko zbieramy materiały, ale też odpowiednio je obrabiamy i montujemy. Przy tym proponujemy szybką wycenę oraz konkurencyjne stawki.

Wykonujemy filmowanie z drona Śląsk, m.in. w KatowicachBielsko-Białej. Posiadamy także oddziały w wielu innych miejscach w Polsce. Realizujemy także filmowanie z drona w Poznaniu, w Łodzi, w Warszawiewe Wrocławiuw Gdańsku czy w Zakopanem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

Zdjęcia i filmy z powietrza w dzisiejszych czasach w teorii może zrobić niemalże każdy, ale lepiej jest powierzyć to zadanie specjalistom. Zdobądź materiały, które zachwycą Twoich inwestorów i klientów. Skontaktuj się z nami – przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!