Konstrukcja .KTW II rośnie. Zobacz postępy prac dzięki Build Lapse!

Konstrukcja .KTW II rośnie. Zobacz postępy prac dzięki Build Lapse!
+

Projekt .KTW II to nowoczesna budowla mająca dostarczyć ponad 58 tys. m2 powierzchni biurowej na wynajem. Budynek ten ma być najwyższym punktem Katowic, dlatego już wzbudza spore zainteresowanie. Build-Lapse przygotowało film poklatkowy, dzięki któremu można na własne oczy być świadkiem postępu prac. Przedstawiamy wyjątkową relację z budowy!

Tak niezwykły budynek jak .KTW II zasługuje na równie niezwykłe uwiecznienie. Dzięki naszej wielomiesięcznej pracy powstał niezwykły zapis procesu powstawania tej niesamowitej budowli. Przybliżamy szczegóły całego projektu, a także opowiadamy o naszym zleceniu!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

.KTW II – najwyższy budynek w Katowicach i całym regionie

Kompleks biurowy .KTW to jeden z najambitniejszych projektów w województwie Śląskim. Katowice nieustannie się rozwijają, ale to właśnie ta inwestycja wzbudza największe emocje. .KTW II ma być drugą wieżą, stanowiącą komplet z wybudowaną już konstrukcją. Przy tym stanie się najwyższym budynkiem nie tylko w mieście, ale i całym regionie. Co więcej, biurowiec wyróżnia się niezwykle korzystną lokalizacją w samym centrum.

Wykonawcą projektu jest ceniona bytomska pracownia Medusa Group. Głównym inwestorem jest TDJ Estete, czyli firma odpowiedzialna za liczne realizacje w Katowicach – m.in. osiedle Franciszkańskie, kompleks Bardowskiego 1 na osiedlu Witosa czy osiedle Pierwsza Dzielnica. Planowana data zakończenia budowy .KTW II to styczeń 2022 roku. Całkowita powierzchnia użytkowa netto ma wynosić 39 900 m². Wnętrze będzie spełniało najwyższe europejskie standardy, zarówno pod względem estetycznym, jak i technologicznym.

Przeczytaj artykuł na Dziennik Zachodni

Postępy w budowie .KTW II

Na ten moment konstrukcja osiągnęła już wysokość ponad 20 metrów. Sprzyjające warunki atmosferyczne oraz stuosobowy zespół fachowców każdego dnia przyczyniają się do szybkich postępów. Ukończony budynek ma mieć 133 metry, ale już teraz widać, że będzie robił ogromne wrażenie.

Build-Lapse zrealizowało film poklatkowy ukazujący postępy prac od dnia 1 listopada do końca lutego. Nasze usługi idealnie sprawdzają się w przypadku tak ciekawych, niekonwencjonalnych projektów, jakim niewątpliwie jest biurowiec .KTW II. Połączyliśmy ujęcia z drona z animacją w technice poklatkowej, co pozwala na własne oczy zobaczyć, jak powstaje ten wyjątkowy budynek.

Build-Lapse na Śląsku

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku. Pierwsze realizacje wykonywaliśmy właśnie na Śląsku. Współcześnie przygotowujemy filmy nie tylko w Katowicach, ale też w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Filmy z drona, a także nagrania wykonane w technice time-lapse i hiper-lapse cieszą się ogromną popularnością. Są niezwykle atrakcyjne, dlatego doskonale sprawdzają się w reklamach, portfolio czy raportach.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Podoba Ci się film wykonany na placu budowy .KTW II? Zapoznaj się z naszą ofertą! Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej szczegółów i wstępną wycenę realizacji!