3 zalety filmów poklatkowych

timelapse budowlany
+

Prowadzisz działalność związaną z budownictwem? Pewne działania skutecznie pomogą Twojej firmie wyróżnić się spośród konkurencji. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie na swoich potencjalnych klientach lub inwestorach, musisz być nowoczesny. Przedstawiamy 3 zalety filmów poklatkowych! Dowiedz się, dlaczego warto w nie zainwestować!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

 

Współczesna technologia otwiera ogromne pole możliwości. Jeśli chcesz zaprezentować swoją firmę w najlepszy możliwy sposób, koniecznie powinieneś zdecydować się na modne, nowoczesne rozwiązania. Podpowiadamy dlaczego warto zamówić i do czego można wykorzystać filmy poklatkowe!

Filmy poklatkowe – efektowny i atrakcyjny przekaz

Film poklatkowy, czyli nagranie wykonane techniką time-lapse (ang. upływ czasu) to wideo zmontowane z setek zdjęć wykonanych w równych odstępach czasu. Metoda ta pozwala zarejestrować nawet bardzo długotrwałe procesy, takie jak np. wnoszenie budowli. Kilkuminutowe wideo może przedstawiać nawet lata pracy! W efekcie końcowym odbiorca w przyspieszonym tempie ogląda stopniowo powstający budynek. Takie nagrania są bardzo efektowne, od razu przykuwają uwagę i zapadają w pamięć.

By stworzyć time-lapse, należy przez wiele miesięcy wykonywać zdjęcia placu budowy, powstającej infrastruktury, realizowanego remontu lub innego procesu. Najlepiej by zawsze była to ta sama pora dnia, o podobnym oświetleniu. Po zebraniu materiałów trzeba je wyselekcjonować, a następnie odpowiednio zmontować i obrobić. Build-Lapse kompleksowo zajmuje się całym procesem wykonania, oddając gotowe do użytku wideo w atrakcyjnej formie.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Filmy poklatkowe jako świetne narzędzie marketingowe

Widok rosnącego na oczach budynku od razu budzi pozytywne skojarzenia. Twoja firma reklamująca się takim nagraniem będzie odbierana jako nowoczesna i ciekawa. Błyskawicznie powstająca budowla sprawi, że Twoje usługi podświadomie będą wydawać się sprawne, sprawdzone i pewne. Przy tym pokazujesz swoim klientom lub inwestorom swoje transparentne działanie. Nie tylko prezentujesz końcowy efekt, ale otwarcie zapraszasz do obejrzenia całego procesu. W ten sposób wzbudzisz nie tylko zainteresowanie, ale i zaufanie.

Wykorzystując filmy poklatkowe w reklamach, umieszczając je na stronie czy dołączając do portfolio z pewnością zrobisz świetne wrażenie na wszystkich odbiorcach. Takie nagrania są niezwykle sugestywne, dlatego doskonale oddziałują na przyszłych klientów, kontrahentów oraz inwestorów.

Filmy poklatkowe w formie nowoczesnego sprawozdania

Filmy poklatkowe mogą być również wykorzystywane w bardzo praktyczny sposób. Sprawdzą się nie tylko w formie spotu reklamowego czy elementu portfolio, ale także jako dodatek do sprawozdań z postępów prac. Build-Lapse wykonuje nagrania całych realizacji, ale też poszczególnych etapów budowy. Przekazując takie wideo wraz z opisowym raportem z pewnością doskonale wypadniesz i zaskarbisz sobie względy inwestorów. Wizualna dokumentacja w formie filmu jest o wiele bardziej informacyjna, więc świetnie uzupełni tekst i zdjęcia.

W Build-Lapse realizujemy różnego rodzaju filmy poklatkowe, dlatego zmontujemy zamówiony materiał w taki sposób, by był adekwatny do przeznaczenia. Na życzenie klienta możemy również stworzyć nagranie, które będzie uniwersalne i świetnie sprawdzi się w różnych sytuacjach. Podchodzimy w pełni indywidualnie do każdego zlecenia.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341