Filmowanie z drona Wisła

Filmowanie z drona Wisła
+

Chcesz uwiecznić jakieś ważne wydarzenie, zdobyć efektowne materiały reklamowe, a może przygotować profesjonalne nagranie informacyjne? Zespół specjalistów Build-Lapse posiada odpowiedni sprzęt, a także wiedzę i doświadczenie.Zamów filmowanie z drona w Wiśle!

Chociaż współcześnie dostęp do latającego sprzętu jest o wiele łatwiejszy, trzeba jeszcze umieć go odpowiednio obsługiwać. Jeśli zależy Ci na jak najlepszym czasie, powierz to zadanie profesjonalistom. Omawiamy, jak dokładnie wygląda filmowanie z drona w Wiśle!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Filmowanie dronem w Wiśle

Filmowanie dronem w Wiśle polega na nagrywaniu np. obiektu, budynku, terenu czy wydarzenia przy wykorzystaniu latającego, zdalnie sterowanego sprzętu z zamontowaną kamerą. Posiadamy nowoczesne urządzenia, które zapewniają wysoką jakość obrazu i jego idealną stabilizację.

Po nagraniach z pomocą zaawansowanych programów poddajemy wideo obróbce oraz odpowiedniemu montażowi. Dzięki temu w ramach filmowania dronem w Wiśle tworzymy materiały gotowe do wykorzystania w konkretnym celu. Opcji jest naprawdę wiele, bowiem można je np. umieścić na stronie internetowej, dodać do prezentacji, wmontować do spotu reklamowego, wyświetlić na wydarzeniu czy po prostu zachować jako dowód rzeczowy (np. raport z postępów budowy) czy cenną pamiątkę (np. ślubu).

Filmowanie z drona w okolicach Wisły

Miejsce nagrywania znajduje się poza miastem? Dla nas to żaden problem – umówimy się na filmowanie z drona w okolicach Wisły. Dojedziemy pod wskazany adres, z całym potrzebnym wyposażeniem. Przed podpisaniem umowy dokładnie wszystko omówimy, tak by cały proces był jasny i zrozumiały.

Nie bez powodu jesteśmy uznawani za jedną z najlepszych firm zajmujących się filmowaniem z drona w okolicach Wisły. W pełni indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta. Zapewniamy również kompleksowe wsparcie – pomagamy stworzyć najlepszy projekt wideo, doradzamy jakie ujęcia będą najlepsze i wyczerpująco wszystko wyjaśniamy. Wykonujemy nie tylko standardowe nagrania, ale też wyjątkowe animacje poklatkowe w technice time-lapse, które pozwalają rejestrować długotrwałe zjawiska (np. postępy budowy).

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Gdzie szukać specjalistów w Wiśle?

Nie wiesz, gdzie szukać specjalistów w Wiśle? Już nie musisz – dobrze trafiłeś! Dopilnujemy tego, by efekt końcowy naszej współpracy był w pełni zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail i opowiedz o tym, jakie wideo jest Ci potrzebne. Na podstawie krótkiej rozmowy zaproponujemy wstępną wycenę – możesz liczyć na korzystne stawki.

Chcesz zlecić nagrywanie w innym miejscu? W praktyce działamy w całym regionie, a nawet na terenie całego Kraju, dlatego równie dobrze możesz zamówić u nas m.in. filmowanie z drona Katowice, ale też Warszawa, WrocławKrakówPoznań, GdańskŁódź czy Zakopane.

Piękne wideo przyciąga wzrok i zapada w pamięć. Skorzystaj ze wsparcia specjalistów Build-Lapse i zachwyć się efektami naszej współpracy. Umów się na filmowanie dronem w Wiśle!