Filmowanie z drona Oświęcim

filmowanie z drona oświęcim
+

Sam sprzęt nie wystarczy. Skorzystaj z umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia specjalistów. Zleć przygotowanie efektownego filmu z perspektywy lotu ptaka, który możesz wykorzystać m.in. w celach reklamowych. Omawiamy, jak wygląda filmowanie z drona w Oświęcimiu!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Piękne widoki skutecznie przyciągają uwagę i na długo zapadają w pamięć. Chcesz zrobić świetne wrażenie na kontrahentach, inwestorach, a może swoich bliskich? Oferujemy kompleksową usługę dla Klientów biznesowych i indywidualnych. Dowiedz się, dlaczego to właśnie u nas warto zamówić filmowanie z drona w Oświęcimiu!

Filmowanie dronem w Oświęcimiu

Filmowanie dronem w Oświęcimiu obejmuje przygotowanie nagrania, które zostaje jeszcze odpowiednio obrobione i zmontowane. Tworzymy wideo, które jest gotowe do wykorzystania w konkretnym celu, do np. publikacji w internecie, wmontowania w spot reklamowy lub inny dłuższy film czy dołączenia do sprawozdania/ raportu/ prezentacji itp.

Do filmowania dronem w Oświęcimiu wykorzystywany jest najnowocześniejszy, profesjonalny sprzęt. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, którzy chętnie służą radą co do samej realizacji nagrania. Postaramy się jak najwierniej oddać Twoją wizję, a jeśli jej jeszcze nie ma, wspólnie stworzymy plan najbardziej efektownego nagrania. Podpowiemy, jakie ujęcia będą najlepsze i co warto uwzględnić w wideo.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Filmowanie z drona w okolicach Oświęcimia

Nagrywanie miałoby odbywać się poza miastem? Żaden problem – przyjmujemy zlecenia także na filmowanie z drona w okolicach Oświęcimia. Dojeżdżamy pod wskazany adres w ustalonym wcześniej terminie.

Jeszcze przed podpisaniem umowy omawiamy szczegóły realizacji oraz proponujemy ciekawe rozwiązania. Nasza współpraca może trwać od kilku dni do nawet kilku miesięcy. Przygotowujemy bowiem nie tylko klasyczne nagrania, ale też niesamowite animacje w technice poklatkowej, czyli tzw. time lapse (i hiper lapse). W ten sposób można uwiecznić długotrwałe procesy, np. budowę obiektu, wzrost roślin czy postępy prac remontowych.

Zajmujemy się nie tylko filmowaniem z drona w okolicach Oświęcimia. W praktyce jesteśmy w stanie dojechać do dowolnej lokalizacji na terenie Polski. Na życzenie naszych Klientów realizowaliśmy już m.in. filmowanie z drona WarszawaWrocławKrakówPoznań, GdańskŁódź czy Zakopane.

Gdzie szukać specjalistów w Oświęcimiu?

Dotychczas nie wiedziałeś, gdzie szukać specjalistów w Oświęcimiu? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas! Build-Lapse to firma z wieloletnim doświadczeniem i setkami udanych realizacji. Zapewniamy w pełni indywidualne podejście i najwyższy poziom obsługi.

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością wszystko wyjaśnimy oraz przygotujemy wstępną wycenę zlecenia. Skorzystaj z pomocy specjalistów! Zdobądź zachwycające nagranie, które możesz wykorzystać na wiele różnych sposobów. Zadzwoń lub napisz do nas, by umówić termin na filmowanie z drona w Oświęcimiu!