Filmowanie z drona

Filmowanie z drona
+

Drony są jednym z najmodniejszych i najpowszechniejszych gadżetów technologicznych ostatnich lat. Ich pojawienie się na rynku zrewolucjonizowało przemysł fotograficzny. Wyjaśniamy, dlaczego filmowanie z drona jest tak bardzo popularne i kiedy warto się na nie zdecydować!

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Dron to określenie bezzałogowego statku powietrznego, wykonującego lot automatyczny lub zdalnie sterowany. Pojęcie początkowo było związane ze sprzętem typowo wojskowym, ale współczesne modele są wykorzystywane do najróżniejszych zadań. Zdecydowanie najczęściej są jednak używane do wykonywania zdjęć i kręcenia materiałów wideo z wysokości. Jakie możliwości daje wykorzystanie takiej technologii?

Filmowanie z drona

Filmowanie z drona jest przede wszystkim niezwykle wygodne. Aparat lub kamerę zawiesza się na uchwycie (gimbalu), który za pomocą przegubu kompensuje ruchy drona – zapewnia stabilny obraz o prostym horyzoncie. Dzięki czterem wirnikom (lub ich większej liczbie), urządzenie może unieść się na wybraną wysokość, a także poruszać we wszystkich kierunkach. Rejestrowany przez niego obraz jest jednak stale ostry, wyraźny i stabilny.

Filmowanie z drona jest popularne zarówno wśród osób prywatnych (np. do uwieczniania ważnych wydarzeń z życia, wakacji itp.), jak i wśród profesjonalistów. Z ich użyciem kręci się m.in. filmy, teledyski, materiały o charakterze badawczym czy też reklamowym. To świetny sposób na zarejestrowanie dużego terenu czy powierzchni. Dotychczas używano do tego wysięgników czy nawet helikopterów. Drony są o wiele wygodniejsze w użyciu, a poza tym, gwarantują znacznie lepsze efekty.

Filmy z drona

Filmy z drona robią ogromne wrażenie. Umożliwiają dokładne objęcie z lotu ptaka nawet wielkich terenów naturalnych lub industrialnych. Takich widoków nie doświadcza się na co dzień. Z tego względu, wszystkie materiały filmowe nakręcone przy użyciu dronów, są zawsze odbierane jako zaawansowane technologicznie, interesujące i niezwykle estetyczne. W ofercie Build-lapse znajdziesz też filmy poklatkowe, ujęcia z drona oraz zdjęcia 360.

Gdzie zamówić filmowanie z drona?

NACIŚNIJ, BY ZADZWONIĆ TEL. 506 147 341

Jeśli zastanawiałeś się, gdzie zamówić filmowanie z drona – doskonale trafiłeś! Build-lapse jest firmą kompleksowo zajmującą się realizacją takich materiałów wideo, począwszy od wykonania zdjęć, kończąc na profesjonalnym montażu.

Filmowanie z drona umożliwia nowoczesne i atrakcyjne przedstawienie działalności Twojej firmy, np. w formie filmu poklatkowego! Można go użyć do spotu reklamowego, portfolio, przykładów realizacji na stronie internetowej itp. To wprost idealne medium dla przedstawienia pracy przedsiębiorstwa budowlanego!

Build-lapse posiada swoje oddziały w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu. Skontaktuj się z nami, by uzyskać wstępny kosztorys!

Filmowanie z drona jest profesjonalne, modne i niezwykle atrakcyjne. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja firma dobrze się prezentowała i zachęcała wielu klientów, postaw na ten sposób promocji! Build-lapse przygotuje dla Ciebie materiały wideo, które zachwycą Twoich inwestorów i kontrahentów!